rad-tek
rad-tek

RAD-TEK, toplam kalite yönetimi temel ilkelerine bağlı, müşteri memnuniyeti odaklı, yüksek kalitede üretim ve hizmet sağlamaktadır. Mamüller, üretimin her aşamasında tecrübeli ve eğitimli kalite kontrol ekibi tarafından detaylı olarak kontrol edilmektedir. Satın alınan tüm demir, çelik, sac vb malzemeler sertifikalı olup, kalite kontrol ekibimiz tarafından malzeme giriş esnasında kontrol ve testleri yapılmaktadır. Hammadde ve fason imalat tedarikçileri periyodik olarak kontrol edilmektedir.

RAD-TEK, uluslararası kalite belgelendirme kuruluşu UNICERT tarafından alınmış ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kalite sertifikalarına sahiptir. General Electric, Siemens, Schneider, SGB, ABB, BEST, HYUNDAI gibi sektöründe lider uluslararası bir çok firmanın proses, üretim ve kalite denetlemelerinden başarı ile geçmiştir.

RAD-TEK, ulusal ve uluslararası proses, kaynak, boya kalite standarlarına ve töleranslara uygun olarak üretim ve test işlemleri yapmaktadır. Tüm çalışanlarımız mesleki yeterlilik belgesine sahiptir. Kalite kontrol ve kaynak işleri konusunda uzman sertifikalı çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Firmamızda üretilen tüm ürünler, RAD-TEK garantisi altındadır.

rad-tek
rad-tek
rad-tek